Навчально-методичний посібник "МЕДІАЦІЯ РОВЕСНИКІВ ТА РОВЕСНИЦЬ - ШЛЯХ ДО МИРУ"

МЕДІАЦІЯ РОВЕСНИКІВ ТА РОВЕСНИЦЬ - ШЛЯХ ДО МИРУ

“ГО «Ла Страда-Україна» продовжує робити все можливе для становлення миру в Україні. Цей навчально-методичний посібник є ще одним втіленням системного підходу до миробудування із залученням освітян та дітей й водночас пропонує шляхи створення системи служб порозуміння в закладах освіти на теренах нашої держави. Створення служб порозуміння – це наступний етап впровадження в закладах освіти процесу миробудування та включення філософії відновлення та медіації до шкільної культури. 

Розділ 3 навчально-методичного посібника містить освітню програму для педагогічних працівників та працівниць «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служби порозуміння з числа учнів та учениць для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному/рівна-рівній».

Посібник схвалено для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (протокол No 4 від 23.10.2018р.)

Для отримання друкованого екземпляру надсилайте ваші замовлення на адресу: zakazmetodicheklsu@gmail.com
Тираж обмежено.

Завантажити електронну версію: Навчально-методичний посібник "Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному/рівна-рівній» та вирішення конфліктів мирним шляхом у закладах освіти"


2018-12-14 14:36:15