Семінар-практикум працівників психологічної служби

29 листопада 2017 року на базі Липовецького колегіуму ім. В.Липківського було проведено семінар-практикум працівників психологічної служби Липовецького району «Формування відповідальної поведінки у підлітків, сприяння у прийняті ними соціально-вмотивованих рішень».

Про роботу працівників психологічної служби основної школи, різноманітні форми  та напрямки роботи практичного психолога, соціального педагога навчального закладу з учнями, педагогами та батьками розповіла завідувач Липовецької районної ПМПК Оцабера Т.В.

Потьомова С.П., практичний психолог Липовецького колегіуму ім. В.Липківського, наголосила на фізіологічних особливостях учня-підлітка та презентувала методики та вправи щодо усвідомлення та корекції емоційного стану, зниження емоційної напруги, розвитку уваги, мислення та міжпівкульних зв’язків.

На семінарі-практикумі було представлено досвід роботи Пустовойт В.В., практичного психолога Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Липовецької районної ради Вінницької області, щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми «Дорослішай на здоров’я» для учнів 9-11 класів. Метою факультативного тренінгового курсу є популяризація серед підлітків здорового способу життя та важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я в майбутньому, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей. Надзвичайно цінною є морально-духовна складова програми, спрямована на формування сімейних цінностей, відповідальності за своє здоров’я.

Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та обговоренням питань подальшого планування проведення заходів для працівників психологічної служби навчальних закладів району.

 


2017-11-29 16:26:48