Cемінар-практикум для вчителів біології

26 лютого 2019 року на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області проведено семінар-практикум для вчителів біології закладів освіти району та ОТГ.

Основна увага була приділена підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання: опрацьовано зміст сертифікаційної роботи, його відповідність діючій програмі ЗНО, основні проблемні моменти. Розглянуті особливості проведення державної підсумкової атестації з біології в 9 класі.

Методист КУ «Липовецький районний методичний центр», Білозерова Леся Петрівна, ознайомила учасників із звітом про проведення ЗНО з біології 2018 року та надала учасникам рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації  з біології у формі ЗНО, провела анкетування.

Кравець Ганна Валеріївна, вчителька біології Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  №1 Липовецької районної ради Вінницької області,  яка є учасником компенсаційної спеціалізованої школи освітян при КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», провела практичне заняття з учасниками практикуму в ході  якого надані практичні поради вчителям щодо підготовки учнів та опрацьовані завдання, які виявилися складними для учасників ЗНО.


2019-02-26 16:31:07