Дружня зустріч освітян

25 вересня 2018 року делегація освітян Липовецького району, яку очолила начальник відділу освіти Інна Косач, відвідала заклади освіти Козятинського району. Теплі посмішки, взаємні вітання та запашний коровай від господарів, символічні подарунки, виготовлені вихованцями гуртків, одразу створили дружню атмосферу, яка спонукала до невимушеного спілкування у Вівсяницькому, Самгородоцькому, Миколаївському ЗНВК, Кордишівській СЗШ та ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» імені В. Підгорбунського.

Кожен заклад відрізнявся власним колоритом, сучасним оздобленням приміщень, проявом творчої педагогічної праці. Зокрема, Вівсяницький ЗНВК Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» ім. В. Земляка зробив акцент на україно-чеському спрямуванні діяльності свого закладу: вітання, пісні й танці, музей культури села Миколаївки, кабінет чеської мови і навіть солодощі, виготовлені за старовинними народними рецептами – все було і новим, і несподіваним. Приємно вразив також європейський стиль оформлення дошкільного відділення.

ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» імені В. Підгорбунського – найбільший і найсучасніший навчальний заклад Козятинського району. Вразило все: оформлення та наповнення навчальних кабінетів, ошатність усіх приміщень, освітнє середовище, зокрема, 1-их класів, спальний корпус, їдальня, зразковий Музей Бойової Слави.

Начальник відділу освіти Аліна Діденко поділилась секретами створення достойної матеріально-технічної бази, організації творчої роботи освітянських колективів, відповіла на чисельні запитання липівчан. А концерт, участь в якому брали лише «зірки» освітянської самодіяльності Козятинщини, викликав у присутніх справжнє захоплення і не раз переривався оваціями.

На прощання керівники освітніх галузей Козятинського та Липовецького районів підписали угоду про співпрацю. Дружбі між освітянами Липовецького і Козятинського районів міцніти, це допоможе у пошуку і впровадженні у навчально-виховний процес нових форм та методів педагогічної діяльності – таким був спільний висновок учасників зустрічі!

 


2018-09-28 15:44:15