Екскурсія до м. Києва

                 2 жовтня для  школярів Липовеччини, переможців спортивних та мистецьких конкурсів, за сприяння народного депутата, нашого земляка-липовчанина Руслана Євгенійовича Демчака, було організовано екскурсію до міста Києва. Учні  відвідали Верховну Раду України: поспілкувалися та влаштували фотосесію з народним депутатом Демчаком Р.Є.,  побували у залі засідань, ознайомилися з історією державотворення України, спостерігали за тим, як виступали  депутати.  Насамкінець дітей пригостили депутатським обідом, тож  український червоненький борщ та котлета по-київськи в їдальні для депутатів смакували, як вдома. 

                    Помічник депутата провадила   екскурсію Києвом: Парк інтелігентів, Софіївська площа, Хрещатик, Маріїнський парк. Юним липовчанам було представлено нові пам’ятки культури і мистецтва, що з’явилися у нашій столиці: пам’ятник першому  мільйону, стріт-арт   патріотичного Мура, модерний пам’ятник П.Кулішу.      

             

                    Запам’ятається надовго випадкова зустріч  з відомим блогером  Гришею Яблуножком, «чоткий пацик», який  щиро радів зустрічі з юними фанатами і  сфотографувався з усіма.

                       На хвилі піднесення екскурсія продовжилася в Артцентрі В.Пінчука, де експонуються постмодерні твори мистецтва, авторами яких є наші сучасники, лауреати  мистецької премії Future Generation Art Prize — нового масштабного міжнародного конкурсу для митців.

 

                Насамкінець зустрічі з Києвом діти пригостилися у МакДональдзі і  з гарним настроєм   вирушили додому. І хоч дорога була нелегкою, захоплення  від подорожі, щирі жарти і душевні пісні ще раз дали усвідомити, що життя прекрасне, коли сприймаєш все з позитивом.


2018-10-03 16:11:39