Екскурсія до Верховної ради України

16 листопада 2017 р.  за підтримки народного депутата  України Демчака Р.Є. відбулася поїздка до Верховної ради, участь в якій брали школярі  Липовецького району.  Програма екскурсій була дуже насичена. Діти пройшлися вулицями  сучасного  Києва. Вразили нові широкомасштабні  тематичні  мозаїчні розписи   на стінах багатоповерхівок та цікаві скульптури, створені скульптором Констянтином Скретуцьким. 

Також в програмі екскурсії  діти відвідали музей братів Кличків, під  час перегляду фільму пережили справжні емоції боксерів та побували на всіх поєдинках, що виграли брати, а також побачили нічний стадіон НСК «Олімпійський», де відкривається захоплюючий краєвид на вечірній Київ.

Учні ввідвідали  їдальню, що знаходиться у стінах Верховної ради України,  де поласували  смачним обідом.

Далі школярів зустрів  наш земляк  народний депутат України  Руслан Євгенійович, який відвів їх до залу засідань та розповів про роботу і структуру Верховної ради України.  Також зі слів екскурсовода діти дізналися, що сесійний будинок це велична архітектурна пам’ятка нашої столиці,  отримали детальну інформацію про картину під назвою «Державотворення»,  мали можливість побувати в кулуарах лож преси та відвідали виставку домотканих картин. 

Цей день був надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним  для школярів. 

 


2017-11-22 13:53:35