ІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкової школи

Учитися впродовж усього життя – реальна умова для сучасних освітян  залишатися професіоналами і бути компетентними. Як писав С.Кові, «Ми маємо бути не просто освічені,- ми повинні постійно вчитися,…розвивати свій інтелект  і постійно підживлювати нашу компетентність, щоб наші знання не застаріли».

 На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 №17-р «Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році», наказів Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 №34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи», від 15.01.2018 №36 «Про затвердження Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти», з метою організації та забезпечення своєчасного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Липовецького району та ОТГ, які здійснюватимуть навчання учнів 1 класу  у  2018-2019 н.р. та з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності педагогічних працівників щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти 27.03-28.03-29.03.2018р. проведено ІІ очну сесію  підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчальних закладів Липовецького району та ОТГ, які здійснюватимуть навчання учнів 1 класу у 2018-2019 н.р. за графіком відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації 13-к від 23.01.2018р. «Про організацію і проведення  підвищення кваліфікації  педагогічних  працівників для роботи в умовах Нової української школи» Навчання(18 год.) для  зазначеної категорії педпрацівників здійснено  за навчально-тематичним планом відповідно до  Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації  педагогічних працівників  закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ МОН України від 15.01.2018 р. №36).

Координатором навчання була регіональний тренер НУШ, методист КУ «РМК/ІРЦ» Оленич А.П. Вчителі початкових класів Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області Мальована Р.А.,член обласної творчої групи учителів початкової школи та Тарахта І.А., керівник районної творчої групи учителів початкової школи виступили як креативні наставники учителів-слухачів курсів. Потьомова С.П., практичний психолог Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІст.№1 ім.В.Липківського  у рамках курсів провела тренінг «Роль учителя у формуванні психологічно безпечного середовища». Сафонова А.В., вихователь Липовецького ЗДО №2 «Малятко», провела тренінг «Педагогіка гри.Освітній потенціал гри з LEGO».


2018-04-06 10:57:56