Інструктино-методична нарада завідувачів закладами дошкільної освіти

         03 вересня 2018 року в актовій залі районної ради відбулася інструктивно-методична нарада керівників дошкільних навчальних закладів району, в ході якої були розглянуті актуальні питання роботи закладів  дошкільної освіти району в новому 2018-2019 начальному році.

         Про науково-методичний орієнтир з реалізації завдань дошкільної освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи, планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, - ознайомила присутніх директор комунальної установи «ЛРМЦ» Ковальчук С.Л.

         Ряд важливих питань щодо організації та діяльності дошкільної освіти в умовах реформування освітньої галузі було проаналізовано заступником начальника відділу освіти В.П. Осадчою.

         Методист КУ «ЛРМЦ» Шевченко Г.Р. довела до відома присутніх основні завдання, поставлені перед колективами дошкільних закладів відповідно до листа МОН України від 13.06.2018 № 1/9-386 «Щодо особливостей організації діяльності освітньої діяльності закладі у 2018/2019 навчальному році» та проінформувала про основні напрямки  роботи дошкільної галузі району. Ознайомила зі змістом листа МОН України щодо Переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки для використання у закладах дошкільної освіти  у 2018/2019 н.р., зауважила на  використанні принципу інтеграції та індивідуалізації, діяльнісного підходу до розвитку особистості в дошкільній галузі.

         На порядок денний було поставлено питання: як ефективно використовувати інтернет-технології в освітній діяльності дитячого садка (обговорено різні ресурси, підходи та можливості.)

По завершенню роботи ознайомлено присутніх  з плануванням  семінарів та районних методичних об’єднань на новий навчальний рік.


2018-09-03 17:40:34