Інструктивно-методичний семінар для вчителів історії та учнів 10-11 класів

26 січня 2018 року відбувся інструктивно-методичний семінар для вчителів історії та учнів 10-11 класів закладів освіти Липовецького району на тему «Відкрита освіта: застосування електронного освітнього контенту, нових педагогічних та технологічних практик у щоденній професійній діяльності педагогів».

З вітальним словом виступили заступник голови Липовецької райдержадміністрації Фурманюк Олег Михайлович, заступник голови Липовецької районної ради Танасюк Руслан Анатолійович та начальник відділу освіти Липовецької райдержадміністрації Косач Інна Ярославівна.

В ході засідання присутні мали можливість познайомитись з проектом «Захистимо пам'ять», який презентували учні 10-11 класів Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 разом з керівником проекту у Липовецькому районі Ненюковою Оленою Анатоліївною. Даний проект має на меті захист та впорядкування місць масової загибелі і поховання українських євреїв в часи Другої світової війни, збереження пам’яті про них та інші жертви нацизму, виховання в учнів шанобливого ставлення до історії.

Ненюкова О.А. зорганізувала своїх учнів зібрати якомога більше візуальних та історичних матеріалів про рідне місто. Їхньою метою було підготувати інформаційні стенди, котрі б розказували про життя  євреїв та українців і  їх трагічну долю під час Другої світової війни.

Зібраний матеріал було впорядковано у два стенди з великою кількістю візуальних джерел – «Вони жили серед нас. Нариси з історії Липовця» та «Голокост в Липовці», які було презентовано в ході засідання. Також, Олена Анатолівна зауважила, що дані матеріали може бути використано для проведення екскурсій, уроків та  різноманітних виховних заходів присвячених темі «Вшанування пам’яті жертв Голокосту».

Також, захопила учасників літературно-музична композиція «Вони жили серед нас» приурочена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту (27 січня) у виконанні учнів 10-11 класів Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2. Усі присутні перейнялись загальною печалю та співчуттям всьому цьому болю та втраті,  ім’я яким Голокост.

У другій частині семінару методистом комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інструктивно-ресурсний центр закладів освіти" Скоцькою Ю.В. було проведено методичну студію з питань підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Для вчителів та учнів було презентовано можливості використання веб-ресурсів щодо підготовки до тестування.

Матеріали семінару розміщено за посиланнями:

Презентація проекту "Захистимо пам'ять"

веб-ресурси

презентація про ЗНО -2018 з історії України


2018-01-26 15:44:53