Інтерактивний захід Крим - це Україна

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора у Липовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського вчителем історії  Терещенко О.В. та учнями 7 класу проведено інтерактивний захід «Крим – це Україна»  до Дня початку кримського спротиву російським окупантам.

У ході заходу учні декламували вірші про Крим, повідомили про хід мітингу  26 лютого під стінами Верховної Ради Криму та долю курсантів Академії військово-морських сил ім. Нахімова. Інсценізували «Діалог між Україною та Кримом».

Було переглянуто, обговорено в групах та прокоментовано відео: «Хронологія спротиву – з чого почалась окупація Криму», «Підняття прапору в Академії військово-морських сил ім. Нахімова», «Крим це Україна – Париж».

Хвилиною мовчання учні та учителі вшанували пам’ять усіх тих хто загинув захищаючи єдність, цілісність та суверенність нашої держави, у тому числі і пам’ять героїв-земляків.

Наприкінці заходу  діти  зробили висновок, що кожен регіон України неповторний, що ми - єдина країна і що незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.


2019-03-13 15:35:32