Конкурс "Охорона праці на захисті життя"

         14 травня  в райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного журі з визначення переможців районного  конкурсу відеороликів "Охорона праці на захисті життя", оголошеного управлінням праці та соціального захисту населення.  На конкурс було подано 3 роботи з Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Липківського та опорного закладу «Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ст.».

        Метою даного конкурсу було формування свідомої позиції старшокласників щодо значення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги старшокласників як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках; популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, формування превентивної культури охорони праці.

          Відеоролики  оцінювались за наступними критеріями:  оригінальний підхід до створення ролика, чітке і обґрунтоване використання нормативно – правових актів з охорони праці, втілення основної ідеї та проблеми в кадрі.

         Серед учасників конкурсу  - перше місце  зайняв опорний заклад «Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (ролик у вигляді німого кіно), друге місце -  Липовецька  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Липківського, третє місце – Вахнівська  ЗОШ І-ІІІ ст..

            Незабаром переможці конкурсу будуть  відзначені грошовими винагородами.

 

 

 


2018-05-14 11:39:36