Країна веселкова

          Літо прекрасна пора, що дарує 90 днів відпочинку для дітей.  В цей період  дитина може перебувати  вдома,  в оздоровчому та відпочинковому  таборах,  подорожувати   з батьками в різні куточки світу.

        Уже стало традицією  в районі щороку відкривати міжшкільний табір «КРАЇНА ВЕСЕЛКОВА» при ДЮЦ  Липовецького  району. Даний табір налічує 7 загонів, кожний загін має свій колір, свою речівку, стінну газету.   На відкриття табору  завітали гості -  представники влади, яких теж прийняли   в дитячу країну. 

     Перший заступник голови райдержадміністрації у своєму виступі   видав свій наказ у якому наказав до кінця зміни табору: хлопцям - досягти зросту 1,80 см.; дівчатамбути стрункими, красивими, пісенними, мрійливими;  вихователямдопомагати дітям у всіх їхніх починаннях та  робити кожний день якнайкращим.   Юрій Михайлович,  голова районної  ради,  побажав  дітям гарного настрою, змістовного відпочинку, теплих, сонячних днів,  приємних вражень від перебування в таборі та миру в усій країні.  Під час внесення Державного  Прапору України над шеренгами дітей кружляла лелека, що символізує добробут,  мир, благополуччя.

     У таборі на дітей чекає ранкова зарядка, робочі лінійки, рухливі ігри, квести, розважальні конкурси, вікторини, захоплюючі подорожі, смачні сніданки та обіди, що готують кухарі школи № 2 м. Липовець.

 


2018-05-31 13:29:55