Круглий стіл з питань поліпшення якості результатів ЗНО

05 листопада 2018 р. проведено круглий стіл щодо виконання рішення серпневої наради  з питань поліпшення якості результатів випускників шкіл району у зовнішньому незалежному оцінюванні за участю Дмитрів О.В., першого заступника голови райдержадміністрації, Науменка Ю.М., голови районної ради, Фурманюка О.М., заступника голови райдержадміністрації, Танасюка Р.А., заступника голови районної ради.

Начальник відділу освіти Косач І.Я. та директор комунальної установи «Липовецький районний методичний центр» Ковальчук С.Л. ознайомили учасників з послідовними кроками, що проведені з керівниками та педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти району, а також заходами, передбаченими на листопад-грудень 2018 р.

Учасникам представлено презентацію результатів ЗНО-2018 р. у Липовецькому районі (за матеріалами ВРЦОЯО) та результатів моніторингу, проведеного методистами протягом вересня-жовтня 2018 р. в усіх навчальних закладах району, ОТГ для визначення об’єктивного результату навчальних досягнень з предметів, з яких учні складатимуть ДПА у формі ЗНО у 2019 р.

Значна розбіжність в річному оцінюванні за результатами навчання в 10 кл. та результатами тестування випускників з української мови та математики привернула увагу учасників засідання до проблеми відсутності в окремих школах контролю за роботою педагогічних працівників у частині надання освітніх послуг та об’єктивного оцінювання знань учнів.

За результатами дискусії учасниками круглого столу прийнято рішення:

  1. Провести нараду з керівниками закладів освіти щодо виконання  заходів із покращення результатів ЗНО-2019.
  2. Заслухати керівників шкіл щодо виконання заходів, спрямованих на усунення проблем, виявлених під час проходження випускниками ДПА у формі ЗНО, усунення значних розбіжностей в оцінювання знань учнів
  3. Відділу освіти райдержадміністрації посилити контроль з метою поліпшення  роботи адміністрацій закладів з питань ведення ділової документації, здійснення внутрішньошкільного контролю.
  4. Провести навчальне тестування для учителів-предметників за тестами відповідних предметів, що пропонувалися на ЗНО,  з подальшим аналізом виконання.
  5. Продовжити виконання заходів на районному рівні, у навчальних закладах  для забезпечення системного та дієвого контролю за роботою  педагогічних працівників у частині надання освітніх послуг та об’єктивного оцінювання знань учнів, належний рівень вивчення стану викладання навчальних предметів, знання педагогами програми зовнішнього незалежного оцінювання, підвищення їх професійного і загальнокультурного рівнів та педагогічної майстерності


2018-11-06 10:38:55