Квест-марафон ПРО ШЕВЧЕНКА

26 травня 2018 року Надольна Тамара Андріївна, вчитель української мови та літератури Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Василя Липківського,  (переможець двох дистанційних турів) стала учасником ІІІ очного туру квесту-марафону «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?» (творчість, життя, світова шевченкіана), який проходив у м. Канів Черкаської області на Чернечій горі.

Метою заходу стало долучення широких верств суспільства до поглибленого ознайомлення з творчістю та життям українського Генія, адже Слово Кобзаря - це не тільки духовна зброя, оберіг нашого народу, але й будівничий нашої держави, і від того, як ми дослухаємося до нього, залежить майбутнє не лише України, але й, можливо, цілого континенту.

До участі у ІІІ етапі квест-марафону було запрошено 53 конкурсанти з 205 переможців другого туру із 15 областей України.

До Канева на Чернечу гору прибуло журі квест-марафону і делегація Фонду Т. Шевченка з Києва. На могилі Тараса Шевченка було оголошено звіт про проведену роботу та нагородження міжнародною відзнакою Фонду «В своїй хата своя й правда, і сила, і воля» цьогорічних лауреатів.

У третьому турі, який проходив у музеї Кобзаря, Тамара Андріївна запропонувала увазі журі уривок із поеми Т.Шевченка «Сова».

Переможці були нагороджені грошовими преміями.

 Усім учасникам квест-марафону були подаровані книги, бажаючі отримали автографи від авторів, у книгах були поставлені печатки Канівського заповідника на згадку про перебування в цьому святому місці.

 


2018-06-01 23:00:42