Нарада представників адміністрацій ЗЗСО Липовецької міської ради

24 березня 2021 року в адміністративному приміщенні управлінням освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради організовано та проведено робочу нараду представників адміністрацій закладів загальної середньої освіти  з багатьох поточних питань.

COVID-19 вніс корективи в життя кожного з нас. Карантин та зміна умов праці спонукають педагогічних працівників до пошуку нових способів розв’язання професійних завдань. На сьогодні, ми маємо вибір застосування при організації дистанційного навчання багатьох онлайн сервісів та веб-порталів, основне завдання освітян в даний період: забезпечити якісне надання освітніх послуг, дотримуючись при цьому вимог до організації роботи з технічними засобами навчання, викладених в оновленому Санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти, відкривши нараду наголосила начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Леся БІЛОЗЕРОВА.

   Наразі набуває актуальності питання завершення атестаційного періоду педагогічних працівників та оформлення документації за її підсумками. Головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Галина ШЕВЧЕНКО окреслила вимоги до оформлення звітної документації та вимоги до Звіту педагогічного працівника на підсумковому засіданні атестаційної комісії. Також Галина ШЕВЧЕНКО надала роз’яснення щодо оформлення повідомлення про виникнення надзвичайної ситуації (зокрема COVID-19) та ліквідації її наслідків. Увагу присутніх закцентувала також на наказові Міністерства освіти та науки України від 03.03.2021 року №273 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р.».

З досвіду проведення інституційного аудиту своїми враженнями поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Нападівської ЗОШ І-ІІ ст. Липовецької міської ради Ірина ДОМБРОВСЬКА

  


2021-03-25 08:34:03