Нарада-навчання щодо дотримання вимог оновленого Санітарного регламенту для ЗЗСО

              17 лютого 2021 року о 13.00 годині в залі засідань (ІІ поверх) адміністративного приміщення управлінням освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради спільно із Липовецьким управлінням держпродспоживслужби проведено навчання  для осіб, відповідальних за здійснення харчування дітей: медичних сестер та поварів шкільних їдалень.

              Із вступним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Білозерова Л.П.

              В ході заняття начальником Липовецького управління держпродспоживслужби Шамшуром В.М. було детально проаналізовано  новий  «Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти», що затверджено  наказом МОЗ № 2205 від 25.09.2020 року та введено в дію 1 січня 2021 року. Закцентовано увагу на роз’яснені вимог стосовно облаштування території, роботи з технічними засобами навчання, організації освітнього процесу, облаштування навчальних класів, приміщень допоміжного та підсобного призначення, обладнання санітарних вузлів, щодо норм повітряно-теплового режиму у школах, освітлення приміщень, рівнів шуму та вібрацій.

             Також, під час засідання було обговорено питання  зміни підходів щодо організації харчування, яке має базуватися на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

             Підсумки наради було підбито головним спеціалістом управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Шевченко Г.Р., яка наголосила, що наразі держава значну увагу приділяє покращенню дитячого здоров’я. Саме для цього розроблений оновлений Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Наше з вами завдання —забезпечити його виконання, адже здоров’я дітей — це найважливіше.

 

 


2021-02-18 10:46:39