Обласний зліт трудових аграрних об'єднань старшокласників

      З метою оновлення змісту науково-дослідної та практичної діяльності учнівської молоді на шкільних навчально-дослідних  земельних ділянках, в учнівських аграрних об’єднаннях та на виконання наказів обласного Департаменту освіти, 05 жовтня 2017 року у м. Вінниця на базі обласної станції юних натуралістів в рамках обласного Тижня рослинництва та дослідництва «Щедрість рідної землі», проведено обласну виставку досягнень юних аграріїв та обласну науково-практичну конференцію.

       На виставці були продемонстровані сучасні підходи в організації дослідництва на шкільних НДЗД, мережа навчально-дослідних земельних ділянок в районах, методичні розробки та звіти аграрних проектів, щоденники дослідницької роботи, натуральні зразки та експонати сільськогосподарських культур.

        У обласній виставці  район представляли Староприлуцька ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Покотило Тетяна Володимирівна, Шевчук Дмитро Васильович) та Новоприлуцька ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Соць Наталія Анатоліївна). Презентували виставку  учениці 9 класу Староприлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. Бевза Катерина, Пуршега Аліна та Складанюк Карина.

 

 


2017-10-10 15:22:27