Огляд-конкурс в закладах дошкільної освіти

Увага!

Розпочався огляд-конкурс

 «На краще розвивальне предметно-ігрове середовище групової кімнати»

        

Творчість починається з ідеї. Так і в нашому конкурсі. Побачена ідея в Інтернет-мережі наповнювалась  подробицями, вимальовувалась в цікаву форму роботи…

         І нарешті - все готово! 2 листопада 2018 року в актовій залі районної ради  за присутності керівників закладів дошкільної освіти відбулося урочисте відкриття Конкурсу.

         Методист комунальної установи «ЛРМЦ» Шевченко Г.Р. представила мультимедійну презентацію «Розвивальне середовище в закладі дошкільної освіти», що містила перелік обов’язкових центрів відповідно до вікової періодизації, принципи та критерії в їх облаштуванні.

         Практичне заняття «Специфіка облаштування розвивального середовища та осередків відповідно до вікової періодизації дошкільників» включило всіх присутніх у жваву роботу. За результатами якої вироблено цікаві, корисні ідеї щодо створення осередків.

         Огляд-конкурс згідно Положення проводиться протягом листопада-травня, містить два етапи. І етап – огляд членами журі облаштування осередків групової кімнати ЗДО. ІІ – розгляд та оцінювання представлених матеріалів згідно визначеного переліку в Положенні про конкурс.

         Тож, запрошуємо педагогічних працівників усіх закладів дошкільної освіти взяти участь у конкурсі. Адже це не лише випробування власних сил, нагода заявити про себе, а й мотивація до подальших педагогічних пошуків, професійного зростання.


2018-11-02 15:02:01