Про святкування Дня знань у закладах освіти Липовеччини

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1 вересня в  усіх освітні заклади Липовеччини пройшло свято Першого дзвоника!

Цьогоріч у школах району навчатиметься 3270 учнів. Уперше за шкільні парти сядуть 375 першокласників.

На сьогоднішній день усі навчальні заклади завершили підготовку  до роботи у новому навчальному році.

У кількох навчальних закладах району були присутні представники районної влади. Зокрема, голова Липовецької районної ради Юрій Науменко відвідав опорний заклад «Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2» Липовецької районної ради Вінницької області. До Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області на свято завітала перший заступник голови Липовецької райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Олег Фурманюк, заступник голови Липовецької райдержадміністрації, відвідав Сививківську загальноосвітню школу І-ІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області

На урочистих зібраннях  звучали привітання на адресу учнів і вчителів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!

Вдалого старту в новому навчальному році, дорогі школярі та педагоги!

 


2019-09-03 10:54:49