Районне методичне об'єднання вихователів старших груп дошкільних закладів Липовецького району

Липовецьке Малятко» зустрічає гостей

 

Осінь - надзвичайна пора….Осінь - як початок і кінець. Це різка зміна зеленого, смарагдового  листя на червоно-жовті барви, це кінець теплим, безтурботним дням і початок нових навчальних буднів. У ці дні, здається, що здатний на все, прагнеш змін і неодмінно спішиш до них.

Нові навчальні дні прийшли осіннім тихим кроком і до Липовецького дошкільного закладу №2 «Малятко».

Серед запланованих різноманітних форм роботи з вихованцями та педагогами мав місце і захід районного значення. 27 жовтня усі вихователі старших груп дошкільних закладів Липовецького району ( а їх у нас 18) поспішали до  ДНЗ №2 «Малятко» на методичне об’єднання.

Жовтневий ранок зустрів погодою без сонечка, але працівники та вихованці садочка вже підготували для гостей позитивчики.

Ще з порогу кожного гостя зустрічала  виставка поробок з природнього матеріалу, підготовлена спільно батьками, дітками та педагогами.

Вироби ручної роботи додали гостям  настрою та налаштували на гарну зустріч.

За планом роботи дошкільного закладу районне методичне об’єднання вихователів старших груп співпало з проведенням  в садочку  тематичного «Кольорового тижня». Садочок, прикрашений кольоровими кульками,  зустрічав гостей позитивом.

Керівник методичного об`єднання вихователів старших груп Решетник Світлана Валентинівна зустріла гостей в музичній залі. Гарний настрій усіх присутніх сприяв плідній робочій атмосфері.

Розглянуто та обговорено  важливі пріоритетні завдання роботи на 2017-2018 навчальний рік: методичні рекомендації МОН України «Організація та зміст освітньо-виховної роботи в ДНЗ у 2017-2018 навчальному році».

Керівник заходу ознайомила педагогів з планом  роботи  районних методичних об`єднань старших груп на 2017-2018 н.р.

Вихователь Липовецького ДНЗ №1 «Сонечко» Халіманчук  Валентина Прохорівна ознайомила з методичними рекомендаціями   щодо формування соціального здоров’я дошкільників.

Корисним для сьогодення  був нормативно-правовий путівник важливих запитань та відповідей,  репрезентований вихователем Турбівського ДНЗ №2 Ткачук Оксаною Андріївною.

Вихователем Сафоновою Альоною Вячеславівною представлено оформлення та наповнення осередків групової кімнати згідно освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти.

Сафонова А.В. поділилася власними наробками дидактичного та наочного наповнення осередків ігрового, фізкультурного, розвивального, навчального, естетичного напрямків. Розповіла про планування роботи під час тематичних тижнів, а саме про важливість «Кольорового тижня».

Згідно плану роботи тематичного «Кольорового тижня» цей день мав синє забарвлення. Тому діти були одягнені у одяг синіх кольорів та відтінків,  а групові кімнати було прикрашено синіми кульками, осіннім різнокольоровим листям та дощовими краплинками. Діти один поперед одного розповідали гостям, яких кольорів дні вже у них були, як вони пили «Чарівну кольорову воду» червоного, зеленого та жовтого кольору, готували разом зі старшими фруктові та овочеві «кольорові» салати, вивчали «кольорові» вірші та пісні.

Усі учасники методичного об`єднання мали можливість задати важливі запитання та почути на них відповіді.

Загалом такі заходи обміном досвіду дуже актуальні та потрібні сучасному педагогу. І ми маємо велику надію, що кожен гість виходячи з нашого дошкільного закладу, виніс з собою корисну інформацію, краплинку дитячих усмішок, жменьку досвіду, позитив у душі та просто гарний жовтневий настрій.

 

 

Вихователь-методичст ДНЗ №2 «Малятко»

   Решетник С.В

 


2017-10-30 11:10:36