Районні Спортивні ігри школярів

У жовтні 2018 р. стартували районні Спортивні ігри школярів Липовецького району та ОТГ у 2018-2019 н.р., що спрямовані на активізацію спортивно-масової роботи в закладах освіти, впровадження фізичної культури і спорту в щоденне життя учнів, зміцнення їхнього здоров’я, формування збірних для участі в обласній Спартакіаді серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області.

На центральному стадіоні «Колос» м.Липовця 09 жовтня 2018 р. у змаганнях з футболу за першість відповідно до правил ФІФА виступили команди юнаків зі шкіл І-ІІІ ст. Вітряна холодна погода не вплинула на юнацький запал гравців, тайм за таймом визначав кращих серед команд. За результатами гри перемогу отримала команда НВК: Росошанська ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний заклад «Сонечко» Росошанської ОТГ, яка представлятиме район у півфінальних змаганнях. Друге місце посіли гравці з Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2  та третє розподілили між собою команди з Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В.Липківського та Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. 

Не залишилися осторонь також  школи І-ІІ ст. На спортивному полі  Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 юні гравці позмагалися за звання кращої футбольної команди, якою стали представники Приборівської ЗОШ І-ІІ ст. Друге та третє місця дісталося відповідно учасникам з Новоприлуцької ЗОШ І-ІІ ст. та Білянської ЗОШ І-ІІ ст.

24 жовтня змагання з настільного тенісу проходило традиційно в Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В.Липківського, яка приймала 14 команд від закладів загальної середньої освіти району та ОТГ. Багато вражень в емоційному напруженні гри отримали юні тенісисти, вітали з перемогою у змаганні Кучерука Дмитра (перша ракетка),  учня Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Антощука Івана (друга ракетка) та Осавлюк Світлану (змагання серед дівчат) з Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Перемога дісталася команді Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Приборівської ЗОШ І-ІІ ст., другими стали учні Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  і Трощанської ЗОШ І-ІІ ст., а третє місце посіла команда Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В.Липківського.

І вже 26 жовтня змагання з шахів, що проходить уперше, знову зібрало на чергову гру, яка й визначила серед 10-ти шкільних команд найкращих. Ними стали  учні з Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В.Липківського - 1 місце,  Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – 2 місце та Новоприлуцької ЗОШ І-ІІ ст. – 3 місце.

Старт задано! Попереду ще багато приємних спортивних перемог,  надій і серйозної підготовки. Спортивні ігри  не мають поразок. Усі учасники – кращі, спритніші, наполегливіші, готові до нових випробовувань та перемог,  за якими стоять спортивні будні наполегливих тренувань.


2018-10-30 14:51:23