РМО керівників закладів дошкільної освіти

Сучасна освіта переживає сучасні зміни. Не обходять вони і заклади дошкільної освіти, які намагаються йти в ногу з часом, позитивно реагувати на виклики сьогодення. Тому одним із завдань закладу – є медіаактивність закладу освіти.

         Саме з такої теми 20 березня 2018 року  було проведено районне методичне об’єднання керівників закладів  дошкільної освіти на базі закладу «Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Росошанської об’єднаної громади Липовецького району Вінницької області.

         Учасники РМО мали змогу ознайомитись з роботою дошкільного відділення закладу. Директор навчально-виховного комплексу Дорошенко В.А. розповів про перспективи  розвитку установи.

         Роботу РМО організовано згідно плану методистом КУ «ЛРМЦ» Шевченко Г.Р. Застосовані форми роботи: презентації, експрес-інформація,  практичне заняття (робота група) та метод інтервізії.

Методист КУ «ЛРМЦ» Скоцька Ю.В. надала практичні рекомендації покрокової роботи з розміщення інформації на сайті відділу освіти в закладинах відповідного закладу освіти.

Чимало часу відведено ознайомленню та використанню системи STEM та STREM освіти в дошкільному закладі. Закладам пропоновано створювати міні-проекти із застосування згаданої технології та застосовувати у проведенні занять.


2019-03-22 09:56:51