РМО вчителів іноземної мови

18 квітня на базі Вахнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови.

Під час засідання було обговорено актуальні питання щодо роботи РМО та закінчення навчального року, а саме: проведення ДПА у 9 та 11 класах; вимоги до сертифікації педагогічних працівників; участь у вчительських і учнівських конкурсах та олімпіадах; вибір підручників для 2 та 11 класів з іноземної мови.

Також, вчителі англійської мови стали учасниками методичної студії за участі Юрчук К.М. (вчителя англійської мови Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, учасника компенсаційної школи при КВНЗ ВАНО) та Березюк С.В. (вчителя англійської мови Вахнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.). Учасники зібрання відвідали урок англійської мови у першому класі на тему «Їжа», який майстерно провела Березюк С.В., а також взяли участь у майстер-класі на тему «Ігри на уроках англійської мови при вивченні лексичного та граматичного матеріалу». Теоретичну частину майстер-класу презентувала Юрчук К.М., а досвідом роботи поділились Скоцька Ю.В. (методист КУ «ЛРМЦ», Загорулько Я.М. (вчитель англійської мови Білозерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.), Березна І.А. (вчитель англійської мови ОЗ «Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.), Козинець Н.А. (вчитель англійської мови Староприлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) та Мартинюк Н.М. (вчитель англійської мови Косаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.).

 


2019-04-19 11:19:20