РМО вчителів історії

21 березня на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.  

Під час заходу методист КУ «ЛРМЦ» Скоцька Ю.В. ознайомила присутніх з результатами моніторингових досліджень проведених у І семестрі 2018-2019 н.р. з історії, а також презентувала курси студії онлайн освіти «Educational Era»: «Людина та держава. Правила гри» та «Історія. Зародження української нації».  Учителі у ході бесіди обговорили питання сертифікації педагогічних працівників та участі учнів у предметних конкурсах та олімпіадах.

Практична частина заходу була присвячена методиці підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Майстер-клас з досвіду роботи демонструвала Шиндирук Олена Василівна, вчитель історії Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області, яка є учасником компенсаційної спеціалізованої школи освітян при КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти». Учасники мали можливість попрактикуватись у використанні опорних схем і конспектів та ознайомитись з особливостями вивчення історичних об’єктів та особистостей.

Вчителі історії ЗЗСО мали можливість пройти пробне тестування за матеріалами сертифікаційної роботи з історії України.


2019-03-21 14:51:52