РМО вчителів української мови та літератури

25 березня на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури на тему «Розвиток професійної компетентності вчителя. Актуальні питання ефективної підготовки вчителів та учнів до ЗНО з української мови та літератури».

Під час заходу методист КУ «ЛРМЦ» Скоцька Ю.В. ознайомила присутніх з результатами моніторингових досліджень проведених у І семестрі 2018-2019 н.р. з української мови, а також презентувала курси студії онлайн освіти «Educational Era»: «Лайфхаки з української мови» та «Лайфхаки з української літератури».  Учителі у ході бесіди обговорили питання результативності виконання пробного тестування  (визначили типові помилки по темах), сертифікації педагогічних працівників та участі учнів у предметних конкурсах та олімпіадах. 

Практична частина заходу була присвячена методиці підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Майстер-клас з досвіду роботи «Критерії оцінювання власного висловлення» демонструвала Огородник Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області, керівник РМО, яка є учасником компенсаційної спеціалізованої школи освітян при КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти». Учасники мали можливість попрактикуватись у перевірці власних висловлень учнів 11-х класів.

Вчителі української мови та літератури ЗЗСО району взяли участь у дослідженні  (тестування) за матеріалами сертифікаційної роботи з української мови.

 


2019-03-25 13:45:11