РМО вихователів старших груп закладів дошкільної освіти

16 травня 2019 року на базі Липовецького ясла-садка №2 «Малятко» відбулося РМО вихователів старших груп.

Роботу проведено згідно плану. Ключове питання, яке винесено для опрацювання на РМО – організація роботи з дошкільниками у літній оздоровчий період. Вихователь-методист Липовецького я/с. №2 Решетник С.В. надала чіткі рекомендації щодо планування, організації та проведення роботи  оздоровчого періоду, які стосуються безпосередньо вихователів закладів дошкільної освіти.

«Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності, під час якої формується дитячий колектив, засвоюються правила та виховуються позитивні навички культурної поведінки, накопичуються уявлення про навколишній світ та оточуюче середовище» - наголосила у своєму виступі - презентації Світлана Решетник.

Родзинкою колективних зустрічей вихователів старших груп на базі даного закладу дошкільної освіти є проведення  майстер-класів  з використання методики  LEGO. А цього разу з використанням  методики  LEGO «Шість цеглинок 2.0».

Дана методика передбачає роботу з набором з шести цеглинок  та килимком формату А-3 (площиною), що пропонує у грі формувати просторове мислення дошкільників, адже кожна запропонована вправа дозволяє чути і використовувати «мову простору» та математики (вгору-вниз, під-над, попереду-позаду, ліворуч-праворуч, додати-відняти, тощо), аналізувати і встановлювати прямі зв’язки між розміщенням цеглинок у просторі, усно виконувати математичні дії та відображати отримані результати на килимку.

Під час майстер-класу, який успішно провели  з присутніми вихователь-методист Решетник С.В. та вихователь Сафонова А.В.,  запропонувано присутнім практично ознайомитись з вправами методики «Шість цеглинок 2.0» та надано матеріали для подальшого її впровадження в освітній процес з дошкільниками

На завершення роботи учасникам РМО було запропоновано АКТУАЛЬНЕ цікаве завдання приурочене до Дня ВИШИВАНКИ: прикрасити паперову вишиванку з використання LEGO-конструкцій. 

      


2019-05-17 08:19:46