Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури

13 листопада 2018 року на базі закладу «Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Росошанської ОТГ Липовецького району методистом комунальної установи «Липовецький районний методичний центр» Скоцькою Ю.В. проведено семінар-практикум для вчителів української мови та літератури ЗЗСО на тему «Зовнішнє незалежне оцінювання. Аналіз результатів та методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до тестування».

Під час заходу учасники мали можливість відвідати майстер-класи на тему «Я роблю це так…» вчителів української мови та літератури НВК: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., а саме:

  • урок української мови в 5 класі на тему «Узагальнення і систематизація з розділу «Будова слова. Орфографія» Безносюк Лесі Петрівни;
  • урок української мови в 10 класі на тему «Складні випадки написання м’якого знака й апострофа» Рудик Ганни Сергіївни;
  • урок української мови в 6 класі на тему «Складні слова. Сполучні  -о, - е  у складних словах» Шекетери Тетяни Анатолівна.

Майстер-класи проводились з метою презентації можливостей підготовки учнів до ЗНО на різних етапах навчання української мови.

Також, учителі ЗЗСО мали можливість познайомитись з детальним порівняльним аналізомрезультатів ДПА і ЗНО з української мови та літератури учнів Липовецького району (методист КУ «ЛРМЦ» Скоцька Ю.В.).

Для організації ефективної підготовки учнів до складання ЗНО було запрошено методиста ВРЦОЯО Білоус Наталію Валентинівну, яка надала методичні рекомендації щодо структури сертифікаційної роботи та написання власного висловлення. У ході виступу вчителям було запропоновано взяти участь у міні-тренінгу щодо перевірки елементів творчих робіт учнів.

В продовження теми, Скоцька Ю.В. провела тестування на визначення рівня обізнаності вчителів з вимогами сертифікаційної роботи та критеріями оцінювання власного висловлення.

По закінченню семінару-практикуму Юлія Володимирівна нагадала педагогам про можливості інтернет-ресурсів щодо підготовки учнів до ЗНО та продемонструвала посібники видавництва «ОСВІТА» (тести, довідники).


2018-11-14 14:50:10