Семінар-практикум для заступників директорів закладів загальної середньої освіти

18 грудня 2019 року на базі опорного закладу «Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області» проведено семінар-практикум для заступників директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Створення якісного методичного супроводу освітнього процесу у школі - як пріоритетний фактор підвищення якості освіти».

Ковальчук С.Л., директор КУ «ЛРМЦ", презентувала «Абетку для директора» та наголосила, що документ є концептуальною засадою створення системи внутрішньошкільного контролю.

Криворучко Т.В., методист КУ «ЛРМЦ», зауважила, що створення безпечних і комфортних умов навчання та праці, забезпечення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства ти дискримінації, забезпечення інклюзивного та мотивуючого до навчання освітнього простору є одним із напрямів, що підлягають оцінюванню під час інституційного аудиту. Створення ефективної системи освіти є завданням складним і надзвичайно відповідальним. Тому для освітян важливо мати дієвий інструментарій для цієї роботи. Ним може стати документ «Кодекс безпечного освітнього середовища». Розробка даного шкільного документу є чітким сигналом, що заклад освіти дійсно турбується про безпеку дітей. Запровадження відповідних правил, передбачених у Кодексі, допоможе створити сприятливе для дітей середовище, оскільки його працівники будуть готовими відреагувати на будь-яку загрозливу ситуацію. Крім того, реалізація стратегії цього документу також допомагатиме виконувати вимоги законодавства стосовно забезпечення безпеки дітей.

Оленич А.П, методист КУ «ЛРМЦ», ознайомила учасників семінару про підсумки сертифікації 2019 року та презентувала професійний стандарт учителя початкових класів та «Абетку для директора» - практичні поради для аналізу відвідуваного заняття.

Матеріали семінару-практикуму:

Презентація "Абетка для директора - з чого почати"

Абетка для директора

Презентація "Безпечне освітнє середовище"

Презентація "Професійний стандарт учителя початкових класів та АБЕТКА ДИРЕКТОРА"

КОДЕКС БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. Методичний посібник 

Про затвердження професійного стандарту "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти"

Інформаційний посібник "ЯК СТВОРИТИ МОТИВАЦІЙНИЙ ПРОСТІР"

Інформаційний посібник "ЯК СТВОРИТИ БЕЗБАР’ЄРНИЙ ПРОСТІР ТА УМОВИ ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ"

Інформаційний посібник "ЯКИМ МАЄ БУТИ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ КАБІНЕТІВ ТА ІКТ"


2019-12-18 18:52:40