Семінар-тренінг для вчителів української мови та учнів 11-х класів

25 та 28 січня 2019 року в рамках реалізації Плану заходів щодо покращення результатів зовнішнього незалежного оцінювання у навчальних закладах району, затвердженого наказом відділу освіти Липовецької райдержадміністрації від 03.09.2018 року №136, проведено семінари-тренінги для вчителів української мови і літератури та учнів 11-х класів ЗЗСО на тему «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». Тренінг проходив у три етапи: на базі Зозівського ПАЛ (для студентів ліцею та учнів Зозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.); в актовій залі Липовецької райдержадміністрації (для учнів шкіл Липовецького напрямку); на базі Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 (для учнів шкіл Турбівського напрямку).

Захід було організовано з метою: покращення результатів ДПА/ЗНО з української мови та літератури; вивчення рівня обізнаності учнів з процедурою та особливостями ЗНО -2019; вдосконалення знань вчителів-словесників та учнів 11-х класів щодо вимог Програми ЗНО з української мови; демонстрації можливостей онлайн підготовки до тестування.

У роботі семінару взяв участь викладач кафедри філології та гуманітарних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», кандидат філологічних наук, доцент Ткачук Тарас Павлович, який презентував учням вимоги та особливості написання творчої роботи на ЗНО з української мови.

Методист КУ «Липовецький районний методичний центр»  Скоцька Ю.В. ознайомила присутніх з календарем ЗНО-2019,  презентувала брошуру щодо онлайн-підготовки до ЗНО та провела анкетування учнів та студентів щодо особливостей тестування.

 

 


2019-01-29 10:05:21