Семінар-тренінг вихователів ГПД

     Що робить дитину щасливою? Люблячі батьки, толерантні педагоги, можливість самореалізації, комфортне оточення та цікаве освітнє середовище. Ключовою особою для дитини шкільного віку, особливо у початковій школі, стає учитель. «Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті – доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа,» - так вважав В.Сухомлинський і створив Школу радості.
       У сучасних дітей, можливо, не такі мрії, як в учнів півстоліття тому, однак, я переконана, що кожен з них хоче бути щасливим. І це нібито просте бажання, хоч і споконвічне, однак наповнене цілим оберемком дитячих вірувань: у те, що за мрією варто йти, і тебе-дитину- завжди зрозуміють, завжди підтримають, завжди будуть поряд такі чуйні і справедливі дорослі. Це відчуває, мабуть, кожен у дитинстві. Тому бути вихователем і вчителем , на мою думку, може тільки людина за покликанням. Коли зустрічаєш саме таких учителів, то відчуваєш гордість за свою країну і спокій, що твоя дитина у надійних руках. Адже саме на це надіються батьки, приводячи за руку своє дитя до школи…
        26 вихователів груп продовженого дня, які працюють у школах Липовецького району- саме такі : креативні, толерантні, працьовиті.
         З 18 по 22 березня 2019 року у 10 загальноосвітніх навчальних закладах Липовецького району пройшов Тиждень ГПД – груп продовженого дня. 22 березня на базі Липовецької загальноосвітньої школи №1ім. В.Липківського відбулася районна виставка-презентація роботи ГПД під назвою «Моя домівка- моя школа- моя Липовеччина». З новою методикою ЛЕГО -2.0 ознайомили присутніх Решетник С.В, методист ДНЗ «Малятко» та Сафонова А.С., вихователь ДНЗ «Малятко». Вихователі Липовецької ЗОШ №2: Тарахта І.А., Бондарчук Н.М., Куземко В.П.,Сегеда Т.В.- провели майстер-клас з виготовлення іграшкових птахів у різних техніках. Учитель першого класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІст. Дячук С.В. розповіла  про практичне використання цеглинок ЛЕГО у вивченні української мови.

                          


2019-03-25 15:12:03