Серпнева педагогічна конференція

28 серпня 2019 року  у залі засідань Липовецької райдержадміністрації відбулася серпнева конференція педагогічних працівників, темою якої цьогоріч стала «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

Участь у конференції взяли директори закладів загальної середньої освіти району та ОТГ, заступники директорів з навчально-виховної роботи, завідувачі закладів дошкільної освіти, голови первинних профспілкових організацій, представники позашкільного закладу, КУ «ІРЦ» та КУ «ЛРМЦ».

 Офіційна частина засідання відбувалася за участі голови Липовецької районної ради Юрія Науменка, першого заступника голови Липовецької райдержадміністрації Ольги Дмитрів, голови районної профспілкової організації Володимира Кучера та начальника відділу освіти Інни Косач.

У своєму виступі Інна Ярославівна ознайомила учасників конференції з результатами діяльності педагогічної спільноти району у 2018-2019 н.р. та окреслила пріоритетні завдання та перспективи розвитку освітянської галузі району у наступному навчальному році

Насиченою та дуже корисною виявилася наступна частина заходу, що передбачала роботу секцій. Зокрема, заступники директорів з навчально-виховної роботи працювали у секції за участі кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти ВДПУ ім. М. Коцюбинського Присяжнюк Лариси Андріївни. Учасники зібрання шукали відповіді на запитання: "Як мотивувати вчителя НУШ до професійного зростання?", "Як планувати методичну роботу з педагогами, аби вона була результативною?", "Які форми роботи є ефективними в нинішніх умовах?". Працюючи за технологією "Світове кафе", освітяни активно долучилися до обговорення зазначених питань, напрацювали "валізу" форм методичної роботи, набули досвіду партнерської взаємодії.

День минув плідно та насичено. Цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників підвела підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслила досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначила стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дала старт новому навчальному року.


2019-08-29 09:24:07