Школа молодого вчителя

       З метою успішної орієнтації молодих фахівців у сучасному освітньо-інформаційному просторі, задоволення їх професійних потреб з 06 по 16 лютого на базі закладів освіти району проведено друге заняття школи становлення молодого педагога.

      06 лютого -  на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 з фізики та фізичної культури. Молоді педагоги відвідали уроки Любченко Т.А. та  Федоріна К.І., отримали настанови з питань ведення шкільної документації та проведення уроків. Методист  КУ «ЛРМК/ІРЦ»  Білозерова Л.П. провела анкетування та надала консультації.

      07 лютого -  на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 з математики та інформатики. Молоді педагоги відвідали уроки Франко Є.А. і Головатюк В.Б., отримали настанови з питань ведення шкільної документації від методиста  КУ «ЛРМК/ІРЦ» Дажури О.І.

     08 лютого – на базі Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 для вчителів початкової школи. Учасники взяли участь у занятті з теми: «Самоаналіз уроку»,  проведеному методистом КУ «ЛРМК/ІРЦ»  Оленич А.П., відвідали урок Дячок О.В. і поділилися враженнями за круглим столом.

      09 лютого – на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім.В.Липківського для вчителів хімії. Молоді вчителі  відвідали уроки хімії у 7 та 9 класах (вч. Сидорова Л.Т.), взяли участь у анкетуванні та отримали консультації з питань реалізації практичної частини програми з хімії.

     13 лютого заняття  для вчителів суспільно-гуманітарного циклу проходило в актовій залі Липовецької райдержадміністрації. Методист КУ «ЛРМК/ІРЦ»  Скоцька Ю.В. з метою активізації творчого потенціалу,  стимулювання бажання молодих педагогів підвищувати свій фаховий рівень провела тренінг «Професійна компетентність педагога»   та діагностичне анкетування.

     Молоді бібліотекарі мали змогу ознайомитися з організацією роботи шкільної бібліотеки на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 (бібліотекар Сабадин Н.І.) та  Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 (бібліотекар Римар О.М.).

     Заступники з виховної роботи та педагоги-організатори отримали настанови щодо організації виховної роботи у Турбівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 (заст. з виховної роботи Тихонова В.В., педагог-організатор Вижимова М.В.).

      Вчителі трудового навчання відвідали уроки та отримали настанови у Липовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім.В.Липківського та Турбівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1.

     Заняття для практичних психологів та соціальних педагогів проводила Потьомова С.П., практичний психолог Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім.В.Липківського. Молоді фахівці отримали консультації щодо профілактики девіантної поведінки, ведення документації та психодіагностичного інструментарію.

 

 

 


2018-02-16 14:35:54