Школа педагогічної майстерності завідувачів закладів дошкільної освіти

25 квітня 2018 року завідувачів закладами дошкільної освіти району гостинно зустрічав Вахнівський дошкільний навчальний заклад «Веселка», де було проведено школу професійної майстерності керівників ЗДО.

         Учасники заходу працювали за темою: «Театралізована діяльність у роботі з дітьми дошкільного віку».

         Театр — це гра. Перевтілюючись у різних персонажів, приміряючи на себе різні ролі, діти розкривають ті чи інші риси своєї особистості, вчаться жити. Саме тому особливого значення в дошкільному навчальному закладі набуває театральна діяльність. Вона реалізується у двох основних напрямах: ознайомлення з театром,  театрально-ігрова діяльність.

         Саме в театрально-ігровій діяльності на відкритому занятті були задіяні діти старшого дошкільного віку Вахнівського дошкільного навчального закладу, які з радістю ввійшли в роль казкових персонажів.

         Також з учасниками ШПМ було проведено майстер-клас «Театралізована розвага» за відомою казкою «Рукавичка». Кожен учасник озвучував персонажів за допомогою різних музичних інструментів, що сформувало позитивний настрій учасників та послужило психологічним розвантаженням.

         Заняття школи професійної майстерності пройшло згідно плану, у плідній творчій атмосфері з піднесеним настроєм учасників.

         Підсумок роботи підвела методист ЛРМЦ – Шевченко Г.Р., яка ознайомила учасників з новинами в галузі «дошкільна освіта». Зокрема було опрацьовано нове «Примірне положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти», затверджено наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 року №372.

Також, було обговорено питання:

  • перегляд мультиплікаційних фільмів дітьми у ЗДО за нормами, передбаченими в Санітарному регламенті;
  • які справи доручити дітям різного віку вдома за порадами психологів;
  • перелік документів для приймання дитини до ЗДО за новими вимогами
  • .

2018-04-26 15:17:47