Школа передового педагогічного досвіду для керівників ШМО

    22 листопада 2018 року  на базі Турбівської загальноосвітньої школи №2 відбулося семінарське заняття у Школі передового педагогічного досвіду для керівників ШМО учителів початкових класів на тему: «Упровадження нового Держстандарту  початкової освіти. Використання інноваційних технологій НУШ на уроках у початкових класах. Адаптація першокласників до шкільного колективу».

Турбівська школа з історією майже у півстоліття має свої гарні традиції, з-посеред яких – креативно і творчо працювати, вчити дітей, навчаючись і самовдосконалюючись, в першу чергу, самим. Тому символічно прозвучали слова з візитівки школи, проголошені учнями початкових класів, які вітали  гостей : «Добрі ідеї нехай щохвилини служать для щастя й добра України!»

    Учасники семінару відвідали уроки  інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у перших класах(учителі Назаренко О.М. та Грищук Г.І.), директор школи Ковтун Л.О., заступник директора  Зель Л.М. розповіли про реальні шляхи створення нового освітнього середовища у школі. Черниш А.А.  провела майстер-клас «Педагогіка партнерства як фактор взаємодії учасників освітнього процесу»,СторожукЛ.Г., керівник ШМО учителів початкових класів Турбівської ЗОШ І-ІІІст.№2 презентувала роботу ШМО з теми «Використання інноваційних технологій НУШ  у початкових класах». Шкільний практичний психолог Бойчук В.Г. ознайомила з практиками визначення адаптації першокласників до шкільного колективу та проаналізувала на конкретних прикладах.  З передумовами та необхідністю упровадження формувального оцінювання, про закордонний досвід роботи педагогів розповіла Оленич А.П., методист КУ «ЛРМЦ». Заступник  директора Лесь Л.М. провела рефлексійну вправу з учасниками семінару.

Справжній учитель завжди працював з розумінням , що мета  школи – це освіта для життя,  справжній учитель ніколи й не допускав до своїх думок словосполучення «Я не можу»- адже якщо один зміг , то зможуть й інші…коли ж «не зміг ніхто, значить у тебе є можливість  бути першим»(Г.Форд)


2018-11-26 16:56:24