Школа професійної майстерності завідувачів закладів дошкільної освіти району

4 червня 2019 року відбулася Школа професійної майстерності завідувачів закладів дошкільної освіти району з теми: «Управлінська компетентність керівника – запорука надання якісних освітніх послуг у галузі дошкільної освіти».

Роботу Школи професійної майстерності організовано з використанням наступних форм методичної роботи: дискусія, творчий діалог, круглий стіл та експрес-інформація.

Тема ШПМ досить актуальна, адже загальновідомо, що від професіоналізму керівника  залежить успішний розвиток освітнього закладу, його конкурентоспроможність і авторитет. Це також, в певній мірі, добробут вихованців, спокій батьків і задоволення соціальних замовників.

Саме за темою ШПМ методистом КУ «ЛРМЦ» Шевченко Г.Р. проведено тематичну дискусію.

Роботу круглого столу «Традиційні та модернізовані форми роботи з педагогічним колективом» організувала керівник РМО завідувачів ЗДО району, завідувач Липовецьким я/с №1 Петрівська Л.М.  Детально охарактеризовано модернізовані активні форми методичної роботи.

Роботу творчого діалогу з теми: «Сучасні освітні технології в дошкіллі» з демонстрацією мультимедійних технологій організувала методист КУ«ЛРМЦ» Шевченко Г.Р. Найбільшу увагу зосереджено на інноваційній програмі «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку», що передбачає впровадження елементів стратегії Нової української школи – педагогіки партнерства, інтегрованого навчання, розвитку критичного мислення дітей.

Рекомендовано: розглянути у педагогічних колективах та активно впроваджувати в освітній процес в новому навчальному році.

У роботі ШПМ активно взяли участь завідувачі ЗДО:

- Загнітко Ю.В. (Славнянський ЗДО);

- Коваль Т.М. (Нападівський ЗДО);

- Піщенюк А.О. (Трощанський ЗДО),

які з допомогою мультимедійних презентацій та активних форм роботи демонстрували учасникам ШПМ наступні питання згідно плану роботи.

На завершення ШПМ методист КУ «ЛРМЦ» Шевченко Г.Р акцентувала увагу на діях завідувача ЗДО в літній оздоровчий період.

Матеріали проведення ШПМ: 

презентація "Інноваційні технології в дошкільній освіті"

презентація "Педагогічний коучинг "Ефективні форми співпраці дошкільного закладу з родинами"

презентація "Традиційні та модернізовані форми методтчної роботи з педагогічними кадрами щодо виховання дошкільників. Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників."

презентація "Створення безпечних умовдля життя і здоров’ядітей у ЗДО"

 

 

 


2019-06-04 16:10:30