ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ (англійська мова) 2018

12-13 та 19 травня 2018 року на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області та Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В.Липківського Липовецької районної ради Вінницької області було проведено очні тренінги для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році.

Навчання здійснювалось відповідно до навчальної програма підготовки тренерів (вчителів) англійської мови  розробленої Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. З вчителями нашого району працював Ладиняк Олександр Стефанович, тренер, учитель англійської мови закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради».

Метою проведення даних тренінгів є підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів англійської мови, щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг.

На даний час кожному вчителів важливо переформатуватись та подолати усталені стереотипи щодо здійснення освітнього процесу, а саме:

  • усвідомити роль учителя як фасилітатора;
  • визначати новітні підходи до добору змісту та організації навчального процесу;
  • зрозуміти сутність розвивального, діяльнісного спрямування навчального процесу;
  • навчитись застосовувати ефективні педагогічні технології у комунікативному контексті (наприклад, ігри, пісні, римівки тощо) та добирати навчально-дидактичні матеріали відповідно до комунікативної ситуації та ефективно використовувати їх під час проведенні навчання.;
  • сприяти розвитку в учнів розумової діяльності та умінь 21-го століття.

Завдячуючи Олександру Стефановичу тренінги пройшли на високому рівні. Вчителі отримали практичний досвід організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.

Змістовні та цікаві завдання дали можливість учасникам опрацювати велику кількість матеріалу та підвищити їх професійну компетентність.

Дякуємо за плідну співпрацю та можливість попрацювати в команді.

12 травня 2018 рік - І ДЕНЬ ТРЕНІНГІВ

 

13 травня 2018 рік - ІІ ДЕНЬ ТРЕНІНГІВ

 

19 травня 2018 року -  ІІІ ДЕНЬ ТРЕНІНГІВ

 

 

 


2018-05-22 14:00:35