У Вахнівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося методичне засідання

26 вересня у Вахнівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося методичне засідання «Спільна діяльність команди фахівців по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». У засіданні взяли участь директор Каменщук Т.Д. та методист Адамчук Л.Л. Навчально-методичного центу психологічної служби системи освіти Вінницької області, завідувач Липовецької районної психолого-медико-педагогічної консультації Оцабера Т.В., команди фахівців по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами  Вахнівського ДНЗ та Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Завідувач районної ПМПК Оцабера Т.В. повідомила, що у районі функціонує інклюзивна група у Вахнівському ДНЗ (з 01 вересня 2016р.) та інклюзивний клас у Вахнівській ЗОШ І-ІІІ ст. (з 06 вересня 2017р.).

Директором НМЦПССО Каменщук Т.Д. були надані методичні рекомендації педагогічним працівникам із питань інклюзивного навчання щодо співпраці фахівців дошкільної та загальної освіти  як необхідної передумови забезпечення ефективності корекційної роботи.

Методист Центру Адамчук Л.Л. наголосила про необхідність системного психологічного та соціально-педагогічного супроводу дітей, які виховуються та навчаються у інклюзивних групах, класах.

Учасниками методичного засідання було розроблено подальший план роботи щодо співпраці фахівців з питань інклюзивного навчання.

 


2017-09-27 16:33:22