Відбулося РМО вчителів біології закладів загальної середньої освіти

09 квітня на базі опорного закладу «Липовецька  загальноосвітнья школа І-ІІІ ст. №2» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів біології з теми «Розвиток професійної компетентності вчителя біології. Основні аспекти ефективної підготовки вчителів та учнів до ДПА та ЗНО з біології».

В ході заходу керівник РМО вчителів біології Прилуцький І.М. ознайомив присутніх  з ППД  Бабарики К.В. з теми  «Урахування психолого-педагогічних аспектів уроку при формуванні ключових компетентностей учнів на основі особистісно зорієнтованого підходу в процесі навчання біології»,  методист КУ «ЛРМЦ» Білозерова Л.П. довела до відома нормативні документи, щодо проведення ДПА у 9 та 11 класах,  результати  моніторингових досліджень з біології ,  проведених у 11 класах ЗЗСО, результативність участі у природоохоронних та еколого-натуралістичних конкурсах.

Практична частина заходу була присвячена методиці підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Майстер-клас «Розвязування генетичних задач» демонструвала Кравець Ганна Валеріївна, вчитель біології Турбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №21 Липовецької районної ради Вінницької області, яка є учасником компенсаційної спеціалізованої школи освітян при КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Вчителі біології ЗЗСО району взяли участь у дослідженні  за матеріалами пробного ЗНО-2019 та  переглянули відеоогляд тесту.

Презентація "Відхилення від законів Менделя". Скачати: https://drive.google.com/file/d/1svAufUwDF7HaP2gMqAFZGls0OVHJ6Yro/view?usp=sharing

Презентація "Організація та експерсія геному". Скачати: https://drive.google.com/file/d/1j8hVLtDO5J0M6EJZmiEF8JzVlTUv5b_G/view?usp=sharing


2019-04-09 15:12:51