Військово-патріотична гра "Пломінь - 2017"

«ПЛОМІНЬ - 2017»

Після зворушливої зустрічі, що відбулась на Сході України з учасниками АТО представники влади відкрили військово-патріотичну гру «Пломінь - 2017», що проходила у школах  № 2 м. Липовця та смт Турбова, присвяченої Дню Збройних сил України. Понад 140 школярів змагалися за перемогу. Розпочалася гра переглядом кінофільму «Життя на війні», відзнятого нашим земляком Мигуном Павлом Петровичем, випускником Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, учасником АТО. Фільм  зарядив дітей бойовим гартом на весь день.  Свої знання з предметів Захист Вітчизни, історії України, фізичної підготовки юні патріоти використовували при проходженні 7 станцій, а саме «Вогнева підготовка», «Розбір автоматів», «Смуга перешкод», «Картографія»,  «Історії українського війська», «Елементи пожежогасіння» та «Медична підготовка». На кожній станції дітей чекало компетентне   журі, справжні фахівці своєї справи, які допомагали юнакам та дівчатам знайти вихід з будь якої ситуації, розповідали про особливості своєї роботи.

Одним з найцікавіших моментів  була станція «Смуга перешкод»,  де в димовій завісі від палаючих шин, під вибухи  петард учасники долали  перешкоди.

Запрошені представники Національного  корпусу  «Азов» представили   виставку зброї, сприяли забезпеченню заходу тренувальною зброєю та піротехнікою, консультували учасників гри . По закінченню дійства  школярі мали змогу  відчути смак солдатської їжі у вигляді  «козацької каші».

Перемогли усі хто змагався, але сформувалась трійка лідерів як по Липовецькому так і по Турбівському кущах: першість вибороли команди з  Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – І місце, відповідно, Липовецький колегіум та Турбівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІ місце, Зозівська та Вахнівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце, за що були нагороджені  кубками та дипломами. Команди, що набрали максимальну кількість балів на етапах змагань – отримали медалі та дипломи.

Учасників змагань Липовецького куща привітав Липовецький міський голова, який вручив  смачні короваї  та  грошові винагороди найвправнішим командам.

Відділ освіти висловлює щиру подяку всім хто долучився до організації та проведення військово – патріотичної гри «Пломінь - 2017», адже виховання патріотизму, гідного ставлення до військової справи та до жертовності захисників України є неоціненим внеском в розбудову миру в нашій державі. 

 

 


2017-12-12 19:23:12