Вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля!

Шановні  працівники дошкільних закладів освіти району!

 Прийміть щирі вітання з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля!

Кожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Цьогоріч свято відзначається 27 вересня.

Ідея цього загальнонаціонального свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садочок і на дошкільне дитинство в цілому. Адже дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження  життя та здоров’я  вихованців.

Через слова й дії  працівників дитячих садочків дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і цінувати свою Батьківщину.

Тож, шановні працівники дошкільної галузі району - прийміть щирі вітання  з професійним святом!

Усміхніться новим викликам, будьте мудрими й натхненними. Позитиву та успіхів у роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

Родинного вам тепла, доброго здоров’я, благополуччя, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!


2020-09-24 11:07:05