Всеукраїнський День дошкілля

Чудового осіннього дня, 27 вересня 2019 року працівники дошкільної галузі району святкували Всеукраїнський день дошкілля.

У роботі урочистого засідання взяли участь:

перший заступник голови  райдержадміністрації  – Ольга Дмитрів,  голова районної ради – Юрій Науменко. На святі  також були присутні  начальник   відділу освіти  Інна Косач та  голова районної ради  профспілки  працівників освіти  Володимир  Кучер. Керівники району та освіти звернулисть до працівників дошкільної галузі з теплими, щирими вітальними словами.

З нагоди свята та за особистий внесок у справу навчання та виховання дошкільнят було нагороджено  кращих працівників дошкільної галузі району.

Серед нагороджених - переможці районного конкурсу «На краще розвивальне предметно-ігрове середовище групової кімнати», спонсором якого виступила районна рада профспілки працівників освіти.

Несподіванкою свята було вручення Подяк від працівників дошкільної галузі начальнику відділу освіти Інні Косач, заступнику начальника відділу освіти Вірі Осадчій та методисту КУ «ЛРМЦ» Галині Шевченко за підтримку дошкільної галузі району, надання методичної допомоги закладам в організації освітнього процесу.

Практичну частину урочистого зібрання було розпочато демонстрацією символіки представниками закладів освіти, що відображають особливості освітнього процесу, створюють його індивідуальний неповторний стиль.

На завершення свята за участю Лариси Андріївни Присяжнюк, доцента кафедри дошкільної і початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету проведено заняття з теми: «Освітнє середовище закладу освіти у світлі сучасних вимог», що стало гарним подарунком педагогам-дошкільникам з нагоди свята.


2019-09-30 09:53:11