Всеукраїнський семінар-тренінг для представників дитячих громадських організацій

    З 26 по 28 травня 2018 року на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» (смт. Пуща-Водиця, м. Київ) Міністерством молоді та спорту спільно з Управлінням молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) було проведено Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на виховання у молоді почуття особистої та національної гідності.
     Участь у заході взяло 115 осіб із числа представників 28 дитячих громадських організацій. У тому числі дев'ять відокремлених підрозділів всеукраїнських дитячих громадських організацій, чотири партнерських громадських організацій, дев'ять органів виконавчої влади, закладу позашкільної освіти, наукової установи з 19 областей України та міста Києва.

     Мета заходу - сприяння вихованню у молоді почуття особистої та національної гідності шляхом надання інформаційно-методичної допомоги лідерам дитячого громадського руху в Україні - була досягнута у повній мірі.

    Учасники обговорили актуальні та концептуальні питання, тенденцій розвитку дитячого громадського руху, ознайомились з напрямами роботи дитячих громадських організацій, обмінялись досвідом співпраці з іншими організаціями, у тому числі з органами виконавчої влади, взяли участь у різноманітних майстер-класах, здобули навички лідерської та командної роботи, ефективної комунікації, залучення місцевих коштів для вирішення проблемних питань дітей та молоді у територіальній громаді, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв Крут.

    Почесними гостями заходу були учасники та фіналісти проекту «Голос Діти» з команди Монатіка – Андрій Бойко, Анна Воронова, Вероніка Коваленко, Ніно Басилая. А також перша українка, яка підкорила Еверест, Тетяна Яловчак, член збірної команди України, «сніжний барс», багаторазовий призер України з альпінізму Павло Киричек, старший науковий співробітник Інститут геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України кандидат геологічних наук, член антарктичної експедиції Ганна Муровська, популяризатор здорового способу життя та бігу босоніж Тетяна Гайдай.

   Вінницьку область на Всеукраїнському семінарі-тренінгу представляла дитяча громадська екологічна організація «Лотос» з селища Турбів, члени якої (Навожко О.П. та Олійник Олена) поділилися досвідом своєї роботи в реалізації грантових проектів та проведенні екологічних заходів.

    Захід пройшов у творчій, дружній атмосфері. Учасники знайшли своїх однодумців та стали єдиною командою, яка з новими знаннями, досвідом та енергією спрямовуватиме свої зусилля на розвиток дитячого громадського руху в Україні.


2018-06-04 11:05:11