Засідання ініціативної групи працівників дошкільних закладів

Освітня реформа в Україні здійняла вітер змін. Як на ці зміни має реагувати методична служба? Що слід зробити, аби майстерність педагогів відповідала сучасним викликам та, аби вони якісно змогли підготувати дітей до Нової української школи?

         Саме з приводу оновлення організаційних форм методичної роботи  в напрямку «дошкільна освіта» 10 вересня 2019 року на базі Липовецького ясла-садка №2 працювала ініціативна група, аби вибудувати нову модель методичної роботи з дошкільниками.

         Методист Шевченко Г.Р. запропонувала для обговорення наступні організаційні форми методичної роботи, а саме:

  • Школа сучасного управлінця закладом дошкільної освіти (для завідувачів ЗДО);
  • Школа інноваційних технологій (для педагогів з досвідом роботи), яка буде проходити на базі Липовецького ясла-садка №2;
  • Педагогічна школа «Кроки до вдосконалення майстерності» (для молодих педагогічних працівників) (буде проходити на базі Турбівського ясла-садка №1).

Після тривалого обговорення  вище зазначені форми і були затверджені.

На засіданні було обговорено ряд питань щодо проведення масових заходів для педагогічних працівників дошкільної освіти. Так, найближчим часом доцент кафедри дошкільної та початкової освіти ВДПУ ім М. Коцюбинського Присяжнюк Л.А. проведе зустріч з педагогами-дошкільниками та надасть рекомендації щодо оформлення освітнього середовища групової кімнати дошкільного закладу, також заплановано пороведення навчання-тренінгу за участю методиста КВНЗ «ВАНО» Колосінської Г.І.


2019-09-11 09:14:46