Засідання районного методичного об'єднання вчителів математики ЗЗСО району та ОТГ

10.04.2019 р. на базі опорного закладу "Липовецька загальнольноосвітня школа І-ІІІ ст. №2" відбулося засідання РМО вчителів математики усіх закладів освіти району та ОТГ, тема якого "Підвищення якості предметних компетентностей здобувачів базової та повної середньої освіти" 

План заняття містив три основні блоки:

  • офіційний, в ході якого розглядали нормативні документи та методичні рекомендації щодо організації та проведення ДПА у 2019 році;
  • аналітичний, де розглядали підсумки та детальний аналіз сертифікаційної роботи пробного ЗНО-2019 за допомогою сайту Освіта Липовеччини;
  • методичний, що містив навчальний практикум з розв'язку завдань за темами "Методи розв'язування планіметричних задач", "Показникові рівняння", "Піраміда".

Учасникам зібрання презентували посібник задач краєзнавчого та патріотичного змісту, які складали вчителі математики шкіл нашого району -  члени обласної творчої групи, виданий КВНЗ "ВАНО".

Вчителі закладів освіти отримали домашнє завдання: 100 тестових завдань   обласної компенсаційної школи з теми "Похідна".


2019-04-10 13:52:55