Засідання РМО вчителів іноземної мови

29 березня 2018 року на базі актової зали Липовецької районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови. У ході семінару учасники мали можливість ознайомитись з вимогами освітньої програми  щодо підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг.   Основними завданнями даної програми є:

  • сприяння професійному розвитку вчителів англійської мови через рефлексію власної фахової діяльності, а також шляхом самооцінювання та співпраці зі своїми колегами;
  • подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як ретранслятора інформації та сприяння їхньому усвідомленню власної ролі як організатора освітнього процесу, що зосереджує особливу увагу на результатах навчання.

Методистом КУ «ЛРМК/ІРЦ» Скоцькою Ю.В. було зроблено детальний аналіз результатів ДПА за 2017 рік   і моніторингу з іноземної мови щодо рівня навчальних досягнень учнів 11 класу, а також окреслено перспективи проведення державної підсумкової атестації у 2018 році в 9 та 11 класах.

Також, учасники РМО взяли участь у тренінгу щодо написання власного висловлювання з англійської мови, який провели методист КУ «ЛРМК/ІРЦ» Скоцька Ю.В. та керівник РМО вчителів іноземної мови Мельник С.В. Під час тренінгу було продемонстровано можливості використання он-лайн ресурсів щодо підготовки до ЗНО та вдосконалення власних знань з англійської мови.  Зокрема, учасник переглянули відео фрагменти щодо написання особистого листа з освітнього порталу Be Smart.

 


2018-04-06 10:38:26