Засідання РМО вчителів української мови та літератури

27 березня 2018 року в актовій залі Липовецької райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. У ході засідання вчителі мали можливості ознайомитись з підсумками роботи РМО за перший семестр 2017-2018 н.р.. А саме, методистом КУ «ЛРМК/ІРЦ» Скоцькою Ю.В. проаналізовано участь вчителів та учнів району у предметних конкурсах та олімпіадах. Також, керівник РМО вчителів української мови та літератури Огородник О.І. (вчитель української мови та літератури Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради, Вінницької області), презентувала присутнім вимоги щодо участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Друга частина засідання було присвячена питанню проведення у 2017-2018 н.р. державної підсумкової атестації в 9 та 11 класах з української мови та літератури, зарубіжної літератури. Скоцька Ю.В. та Огородник О.І. детально проаналізували вимоги щодо проведення ДПА та презентували веб-сторінку на сайті відділу освіти присвячену підготовці до ЗНО з української мови та літератури. З досвіду роботи щодо підготовки учнів до ЗНО виступила вчитель української мови та літератури закладу «НВК: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Росошанської ОТГ Липовецького району.

Завершився захід зворушливим майстер-класом вчителя української мови та літератури Приборівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Тарабанчук С.І. на тему «Урок розвитку зв’язного мовлення. Підготовка до написання власного висловлювання».

 


2018-03-28 11:08:35