Зустріч лідерів

В рамках проекту Всеукраїнської Ради старшокласників «Рух лідерів» відбулась зустріч лідерів учнівського самоврядування  з керівниками району.  З вітальним словом до учасників  звернулась  начальник відділу освіти  Липовецької райдержадміністрації  Інна Косач та представила гостей заходу першого заступника голови Липовецької  районної державної адміністрації Ольгу Дмитрів та заступника голови Липовецької районної ради Руслана Танасюка. Метою даної зустрічі було ознайомити школярів з основними напрямками роботи в районі, подіями, що відбуваються  в Україні на даний час, та планами на майбутнє.

 Ольга Володимирівна зупинилась на роботі Липовецької районної державної адміністрації та її структурних підрозділах; Руслан Анатолійович провів школярам правознавчий  урок, де діти пригадали  тему «Державний устрій України», згадали функції органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Керівник апарату Олександр Скоцький провів екскурсію приміщенням адміністрації. Школярі мали змогу відчути себе керівником району, побувавши у його кріслі.

Координатор Районної школи лідерів  Людмила Мазур продовжила роботу з школярами в Дитячо-юнацькому центрі. Голови учнівських само врядувань з Білозерівської, Вахнівської, Лукашівської загальноосвітніх закладів І-ІІІ ст., Косаківської, Новоприлуцької, Сививківської загальноосвітніх закладів І-ІІ ст. презентували свою діяльність в органах учнівських самоврядувань у школі, висвітливши  власні здобутки та шляхи їх досягнення.

Такі зустрічі спонукають до співпраці між школярами  та представниками органів влади.

 

 


2018-01-30 09:40:54