Зустріч-презентація творчості Олександри Бурбело

27 лютого 2019 року в актовій залі Липовецької райдержадміністрації відбулась зустріч-презентація творчості вінницької юної письменниці та поетеси, члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело. Захід проведено за участі дідуся письменниці Володимира Яковича Бевза. До участі у презентації було запрошено вчителів української мови та літератури, бібліотекарів ЗЗСО району та учнів 6 – 8 класів Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського, Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 та Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3.

Творчість Олександри Бурбело несе до читачів вічні цінності України – любов і повагу до людей, силу доброти, взаєморозуміння, єдності, дружби, патріотизму.

Олександра, 1998 року народження, мріяла стати письменницею. Писала казки, легенди, оповідання та вірші. Друкувалась в газетах та журналах. Була неодноразовим переможцем літературних конкурсів різних рівнів. В її портфоліо більше п’ятдесяти грамот, дипломів, подяк, сертифікатів.

 За свої 15 років життя юна письменниця встигла залишити помітний слід в українській літературі. Олександра Бурбело авторка книг поезії та прози: «Первоцвіт: казки, легенди, вірші, смішинки та загадки», «Зимова Україна: поезії», «Я лиш струна на арфі України», «Золота росинка: поезія, казки», «Перемога під Синіми Водами: поема, сонети, роман, повісті» тощо. За життя вийшло друком чотири книги авторки, решта — посмертні видання. Незавершеними лишилися роман в стилі фентезі «Тутанхамон», твори «Секрет постаті», «Подорож на місяць» та інші.

Комісія з української літератури Міністерства освіти і науки України розглянула пропозицію і дозволила використовувати для вивчення твори Олександри Бурбело. У 2015 році Олександру було посмертно влючено до Національної спілки письменників України. А у Вінниці заснували щорічну літературно-мистецьку премію імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України».

Сподіваємось, що щирі та сповнені любові слова дідуся Олександри залишили згадку про Небесну дівчинку у кожному маленькому сердечку учасників зібрання. Ми всі маємо пишатись тим, що саме на Вінниччині народилась, жила та творила письменниця та поетеса Олександра Бурбело.

Посилання на сайт Олександри Бурбело

Презентація творчості Олександри Бурбело


2019-02-27 14:51:58