День скорботи...

26 квітня - День скорботи в рідній школі. Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова любові, поваги та шани. Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності-Кравчук Людмила Станіславівна. "Учитель від Бога",- так у народі кажуть про таких професіоналів. Людмила Станіславівна 35 років свого життя віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління. Вона усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю,була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Людмилу Станіславівну — особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Людмила Станіславівна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.
Колектив школи висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя початкових класів, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Людмилою Станіславівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття чоловікові покійної - учителю трудового навчання Михайлу Степановичу.
Світла пам’ять про Людмилу Станіславівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.
 

ПАМЯТЬ по ВЧИТЕЛЯ залишається в його учнях...

Березень 2019 року...


2019-04-27 07:57:19