Нехай святиться ім'я Твоє, Учителю!

У мітингу, присвяченому відкритті меморіальної дошки на фасаді нашої школи пам’яті ветерана ІІ світової війни, учасника бойових дій, ветерана педагогічної праці Кривоноса Кирила Григоровича, взяли участь: заступник голови Липовецької райдержадміністрації О.М.Фурманюк, начальник відділу освіти Липовецької РДА І.Я. Косач, полковник авіації В.В.Мазуренко, рідні, учні, вчителі школи та району, громадськість села.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано доньці покійного Людмилі Кирилівні, онуці Тетяні та правнуку Владиславу.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Кирила Григоровича, усіх учителів, які відійшли у вічність, воїнів ІІ світової війни, учасників АТО, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. 

Після освячення пам’ятної дошки всі почесні гості свята ділилися спогадами про вчителя, наставника, батька, дідуся, товариша...

Перед присутніми з вітальним словом виступив гурт «Рідня». Вчителі та учні школи підготували також зворушливі слова та пісні, присвячені своєму наставнику та учителю, ветерану та просто Людині з великої літери. Світла пам'ять про цю Людину назавжди залишиться в пам’яті вдячних нащадків. Адже Кирило Григорович був частим гостем у нашій школі. Проведені уроки Мужності з його участю, нагадуватимуть  дітям про те, що війна – це жахлива трагедія в житті кожного народу, що за всю історію людства не було таких катастроф та стихійних лих, які забрали б більше життів, ніж війна. Зустріч з ним – це завжди була зустріч з Мужністю, Впевненістю, Силою, Оптимізмом, Вірою в щасливе майбутнє...

 

 


2019-03-18 18:52:15